Кров'янка
Кров'янка
4.6/5
4.614035
Average: 4.6 ( 57 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Blood Sausage

Arkadіy Nepitalyuk
2016 year
tragicomedy
23 min
Original language
Ukrainian
Subtitles
English

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

Andrew's parents slaughtered a pig to make a traditional Ukrainian dish – blood sausage – for Masha, who is Andrew's fiancé. They want to meet her as their own, treat her the best – a dish of pig blood. But Masha is Jewish. And no one except Andrew knows about it.

Read in full
×
Film trailer «Blood Sausage »

You may also like

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Анна Вознюк
На тлі повномаштабної війни фільм викликає радше негативні емоцій: оцей наскрізний мотив затхлих українців-ксенофобів із села, мотиви "ну то й що, як росіянка", антисемітизм старшого покоління... Звичайно, сам жанр будується на гіперболізації проблем, та зараз, під час війни, коли всі почуття загострені, ця короткометражка викликала відразу через ту кількість стереотипів про українців у селах
Show answers
Profile picture for user lilialevchenko@gmail.com
Лілія Л
Погоджуюсь. Фільм сподобався атмосферністю, але мати-юдофобка - це гіпербола.
Sofiya Vynnytska
Погоджуюсь! Дивилася його на показі українських короткометражок для іноземців за кордоном в сам розпал війни... як фільм відірваний від теперішнього контексту він хороший! але в мене викликає купу запитань доцільність вибору його для такої непідготовленої публіки!
Артем Нижник
Фільм – супер! Дуже рекомендую!
Profile picture for user bolsunovska.daria@gmail.com
Daria Bolsunovska
Гарний фільм, Хто хоч раз різав кабана, знає, що так воно все і є)))) Війна - не війна, а життя продовжується, і глибинні проблеми треба піднімати і викорінювати. От у мене родич точно як та мама. І зуби не чистить, і євреї у нього у всьому винні - у війні, бідності, світовій змові тощо. Так шо фільм - топчик.
Sergiy Zagrebelnyy
Фільм дуже сподобався, показав те, що багато з нас старанно приховують.
Profile picture for user gorovoy@sw.uz.gov.ua
vladimir gorovoy
все натуральне. життєвий та розкутий.
Profile picture for user antoniuk.ivanka@gmail.com
Ivanka Antoniuk
Фільм із запахами: села, крові, горілого, пороху, хати. На жаль, нині багато хто досі є безпідставними антисемітами. Хоч фільм і гіперболізовує проблему (чи ні?), вартий перегляду хоч заради спогадів з дитинства про село :) Одразу хочу додати до попередніх коментарів, які говорять про "стереотипне представлення сучасного українського селянства" та про те, що фільм зібрав усі негативні стереотипи у собі - ні. Схоже, такі коментатори ніколи не були у віддалених від цивілізації селах, де люди досі розводять худобу та забивають її на їжу, п'ють кров та молоко з банок та мають пічку у хаті. Українські села дуже різні, у кожному селі та куті є свої традиції, тому цей фільм - демонстрація ситуації з життя однієї сім'ї, цілком реальної. Ймовірно, деякі міські жителі і уявляють, що цей фільм - щось із області фантастики, та такі ситуації є абсолютною нормою для деяких сімей і досі. Тому кому фільм не сподобався, той, швидше за усе, його просто не зрозумів та не відчув.
Viktor Plekan
Сподобалося - гарно вийшло у вас!
Toma K-R
дуже атмосферно знято! хороший фільм.
Profile picture for user andrianadudyk@gmail.com
Андріана Дудик
Якесь знущання а не фільм. Купа стереотипів про село і спаплюжені образи українців. Дно. Чому за гроші українців знімають фільми, які шкодять і розвивають комплекс меншовартості?
Show answers
Profile picture for user lilialevchenko@gmail.com
Лілія Л
Я б не сказала, що фільм розвиває комплекс меншовартості. Але мати махрова-антисемітка - персонаж гротескний, імхо.
Віктор Мельник
Ви не праві,тільки слабкі люди прикрашають дійсність і бояться правди. А жінка й не анисемітка,адже вона ж не призиває нищити євреїв,лише не хоче бачити їх у своїй хаті. Це просто дитячий інфатилізм а не антисемітизм. Антисемітизм це коли усіх семітів і арабів призивають знищити фізично. А євреї які живуть в Україні переважно і не євреї а хазари лиш іудеї за релігією.
Інна Дардалан
Шикарно!