Я працюю на цвинтарі
Я працюю на цвинтарі
4.7/5
4.650795
Average: 4.7 ( 63 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

I Work at the Cemetery

Oleksii Taranenko
2021 year
tragicomedy
101 min
Original language
Ukrainian
Subtitles
English

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

Sasha - a man of about 35 – manager of a firm that installs tombstones at the cemetery. He has a lot of customers, each of whom experiences a personal tragedy. However, Sasha is full of cynicism and irony. One day his 14-year-old daughter appears to return her father into her life. Sasha also meets a young business lady who has just buried her son and a lonely old man who has ordered a tombstone for himself. Sasha becomes involved in the struggle for power between the “eminence grise” of the cemetery and the new manager.

And in this whirl of personal tragedies and criminal clashes, it gradually becomes clear that Sasha has a severe psychological trauma because of what happened in his past.

Read in full
×
Film trailer «I Work at the Cemetery »

You may also like

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user hellfishthesailor@gmail.com
Dmytro Romaniuk
І слів не підібрати... Дивитись, але обережно. Перед вами серйозна життєва драма. Зроблено дуже талановито. Дякую.
Profile picture for user l.hrabovetskyi@gmail.com
Leontii Hrabovetskyi
Нетривіальна жива історія в чарівному осінньому Києві. 10 з 10! П.С. розробники Такфлікс, зверніть увагу на проблеми зі звуковою доріжкою.
Profile picture for user trigtone@gmail.com
Anton Onipko
Не марнуйте гроші. Це типове російське кіно. Тут розмита історія, невиразні персонажі, сцени з браткамі і розборками як в 90-і, і дуже багато сентиментів. Тільки говорять українською і знято в Україні, та це його не рятує.
Юлія Росс
Змішані почуття. З одного боку, щось новеньке, з посилом "на подумати", гарні краєвиди, але, з іншого - якісь всі дерев'яні та затягнуто в часі. 7/10, кіно на 1 раз, наврядчи загадаю, про що йшла мова через пару днів.
Profile picture for user koshcheeva.ira@gmail.com
Ирина Кощеева
Радію за Українські фільми. Салій супер! Треба ще раз передивитися, бо звук не завжди якісний.
Profile picture for user tetiananeal@gmail.com
Tetiana Neal
Фільм про те, як прості люди переживають важкі часи. Актуально. Є трохи бандитської романтики, хотілося б її відсутності. Хотілося б трохи більше пізнати героїв, зрозуміти чому саме їх життя змінилося в кінці цього фільму. Створюється таке враження, що варто тільки захотіти і гоп, ти вже щасливий. Нереалістично. Але спроба вдала. Осінній Київ та його настрій відображено на відмінно.
Profile picture for user viktoriaproshko@gmail.com
Viktoria Proshko
Дуже хороше кіно, мені щиро сподобалось. Глибоке і сумне, але надихаюче. Основна тематика, як і сюжет, прекрасно прописані, гра акторів більш схожа на театральну ніж на фільмову. Персонажі не дивлячись на їх різнобарвну історію з минулого пов'язані головною ідеєю - смертю. На моєму досвіді дуже мало фільмів в яких режисер скріплював б героїв настільки тяжкою і темною для більшості людей тематикою. Я не дуже люблю хепіенди, але мені здається що режисер хотів показати глядачам, що смерть така ж сама частина людського життя. Дякую.
Алла Алла
В декількох епізодах нічого не чути
Profile picture for user radchenkoaleksandryurevich@gmail.com
Oleksandr Radchenko
Класний фільм, дуже подобається коли викликають почуття! Я радію за українське кіно!
Profile picture for user dolgo.spala@gmail.com
Alina Mezhule
Кіно не сподобалось — надто театральна гра акторів та вимучені діалоги, образи персонажів не зачепили. Приємна картинка та гарні види Києва, але загальне відчуття ніби подивилась старий російський фільм з 90-х, ті самі бандитські персонажі, тільки говорять українською.