Безславні кріпаки
Безславні кріпаки
4.6/5
4.555555
Average: 4.6 ( 18 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Once Upon a Time in Ukraine

Roman Perfilyev
2020 year
dramedy, history, action
90
ukr, jpn
eng, ukr
Unfortunately this film is currently not available in your area due to the terms of the license agreement.
Synopsis

What if Taras Shevchenko put down his pen and took a samurai sword into his hands? Akayo samurai enters the territory of Ukraine, seeking revenge on the Japanese Harimoto–a buyer of slaves from a Ukrainian master. On his way, Akayo meets the serf Taras, who is also guided by personal revenge and wants to organize the release of his beloved.

Read in full
×
Film trailer «Once Upon a Time in Ukraine »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
По-перше, це просто веселе кіно. По-друге, Роман Луцький тут грає красивого Тараса Шевченка. По-третє, і найголовніше, це стиль Гая Річі, який надихався Тарантіно, як і автори фільму, що звели у стрічці ковбоїв, самураїв та, власне, кріпаків. І це найкраща постановка бойових екшн в українському кіно, куди там "Захару Беркуту".
Profile picture for user advaitasssf@gmail.com
Nikita Skitri
Цікаве та якісне кіно.
Сергій Носаченко
Чудовий фільм! Прекрасна атмосфера пригоди та авантюри, притаманна фільмам Тарантіно. Навіть не віриться, що це українське кіно. ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Христина Василенко
Сподобався. Така собі альтернативна реальність :) На одному подиху дивилася фільм. Дійсно, нагадує за стилем Тарантіно, але "лагідніше". Рекомендую до перегляду.
Надія Паливода
Є підозра, що знайомство режисера з творчістю Тараса Шевченка обмежилося шкільною програмою. Панами ж були не українці, а зазвичай "ляхи" або - в часи Шевченка - москалі. Але ясно, що фільм на історичність не претендує. Слід з цим змиритися і просто переглянути цікавий трешняк в стилі Тарантіно.