Дорослий
Дорослий
4.3/5
4.29412
Average: 4.3 ( 17 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

The Adult

Zhanna Ozirna
2019 year
drama
17 min
Original language
Ukrainian
Subtitles
English

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

Bodya is 18 years old today. His father gives him an old Lada. His fellows from college come to see it in the garage. An ordinary day turns into a real fight for what belongs to you.є.

Read in full
×
Film trailer «The Adult »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user t_vasyl@hotmail.com
Василь Цюпин
Це жахливі реалії сьогодення...а ще наркотики, московський "реп" і блатняк...як казав один донецький чоловік про західну Україну :" ви дуже не тіштеся і не гоноруйтеся. Щоб стати Донбасом вам не вистачило всього ще одного радянського покоління" ....і це правда...((( Боже бережи молоді розуми..
aandriyko
Чудово. До бійки все було дуже "по-справжньому". Але під час бійки хотілось вимкнути, бо здавалось дуже ненатурально. І все ж таки, кінцівка виправдала все.
Profile picture for user pponomarevaa@gmail.com
Mariia Ponomarova
Закохалася в харизму пацанів з фільму!
Оксана
Ф ільм абсолютно не зайшов- нецензурщина, насильство, дії героїв невмотивовані. Єдине що сподобалось - гра головного актора. Хлопцеві вдалося переконливо передати характер персонажу. Сюжет дуже непереконливий, здається що режисер фільму насолоджувався бабраючись в багні взаємин підлітків і заодно і глядача примушує це спостерігати. У фільмі на мою думку багато невмотивованих подій: Незрозуміло як батько міг лишити сина з такими непевними недоробками і хамами. Незрозуміло чому «поганий хлопець» раптом випустив жертву з багажника. Непереконливо хлопець відбивався від нападників коли його пхали в той багажник. Ну, хоч кінець вмотивований, але теж ніби незакінчений. Одним словом, шкодую що подивилась, та ще й з сином.
Show answers
nvrsr
фільм на 15 хв, а у Вас вимоги як до 2-ох годинного голівудського блокбастера
Profile picture for user aldmsteluk@gmail.com
Аня Лук'ян
В такому випадку він і не мав зайти, фільм просто відобразив частину реальності, в яку потрапляють деякі підлітки. Батько, який залишив так сина - символ того, що батьки іноді байдужі до дітей, просто не помічають дуже банальні речі, або самі є такими, як ті хлопці. Випустив жертву з багажника, бо це черговий булінг і, можливо, герой вже терпів подібне раніше, тож хлопці познущалися і як ні в чому не бувало хотіли поїхати машиною, вважаючи, що цього разу Бодя знову змовчить.
Віталій Стегней
Головний герой пиздить,він пє майже кожний день
Profile picture for user rusgrekovua@gmail.com
Ruslan Hrekov
Цікава замальовка
Profile picture for user romanpanasovych@gmail.com
Роман Панасович
Непогано
Ігор Матвейчук
Дуже життєво!
Дарина Щур
Щось таке дике, моторошне, майже хиже з дитинства. З тих самих 90-х, коли всі були злі і жорстокі від голоду.
Profile picture for user aldmsteluk@gmail.com
Аня Лук'ян
Картинка і музика - топ, діалоги теж. Всю суть, напевно, не вловила, але зайшло :)