Стоп-Земля
Стоп-Земля
4.7/5
4.727275
Average: 4.7 ( 209 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Stop-Zemlia

Kate Gornostai
2021 year
drama, сoming-of-age, kyiv
122 min
Original language
Ukrainian
Subtitles
English, German
Unfortunately this film is currently not available in your area due to the terms of the license agreement.

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

An introverted high-school girl Masha sees herself as an outsider unless she hangs around with Yana and Senia who share her non-conformist status. While she is trying to navigate through an intense time of the pre-graduation year, Masha falls in love that forces her to leave her comfort zone.

From a debutant Ukrainian director Kate Gornostai, a radical, authentic, and sensitive insight into the unsettling feeling of being young and an inside perspective on Ukrainian youth.

Read in full
×
Film trailer «Stop-Zemlia »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user bloody.btrt@gmail.com
Vita Cherepanska
Під час війни цей фільм ніби спогад з попереднього життя і водночас нагадування за що ми боремося. Чудова режисерська, операторська та акторська робота. Музичний супровід то окрема любов.
Profile picture for user atsviak1875@gmail.com
Anna Tsviak
Дивилась його в кінотеатрі. Ще до війни. Дуже сподобався - згадала про свої шкільні роки) естетичний, добре що він тут є, включу сестрі😌
Profile picture for user oefedorenko87@gmail.com
Oleh Fedorenko
гарно. тупо гарно.
Profile picture for user mariyachubenko458@gmail.com
Марія Чубенко
бісова ковінька, як же стильно! отримала подвійну порцію задоволення від перегляду. дякую за таке українське кіно найвищого ґатунку!
Profile picture for user andriistorchak305
Крижень Рахівський
🎒 Стоп-Земля [РЕЦЕНЗІЯ] Великий сенс під звичайною обгорткою, або ж смачна цукерка завернута у клаптик звичайної фольги. На перший погляд таких історій за останні роки вийшло з десяток. Підлітки, школа, кохання, час від часу роздуми про доросле життя. Але мушу визнати, що ще жодна з голлівудських історій не була так близька українському глядачеві. Навіть ті ж самі Перші ластівки де все виглядає якось апокаліптично й здається взято з архівів місцевого відділу поліції, а не звичайних будніх українських школярів. На відміну від цього приземлена історія про кохання виглядає більш близькою глядачеві, але фільм має три виграшні комбінації. Перша - нарешті, підлітки тут говорять так як в реальному житті й на ті теми що їх дійсно хвилюють, тут ви не побачите чітко поставленої мови й мимоволі не думатимете про якусь невловиму фальш в акторській грі. Вас не спіткатиме відчуття що припудрених людей з красивим голосом з якогось вищого богемного суспільства запхали в темні шкільні коридори. Друга - тут дійсно грають звичайні підлітки. Так! Переважна більшість акторського складу включаючи головну героїню не є професійними акторами. Й нарешті третя - атмосфера. Гарно передана атмосфера старого модерніського спального району, що втонув у безкраїх дев'ятиповерхівках. Їх на всю Україну багато, практично в кожному великому містечку знайдеться такий, але мало хто зумів закохати глядача в ці сірі, часом відразливі стіни. Хоча Голлівуд це чудово вміє робити й в нас вже чомусь не виникає відрази якась темна підворотня зі сміттям вище голови на Мангеттені, чи невеличке трейлерне містечко з сумнівним контингентом у штаті Огайо. Катерина Горностай виявилася справжнім естетом, хотіла вона цього чи ні й зафільмувала дух передвоєнної Україну через призму відносин між підлітками. Виглядатиме дивно сперечатися з тезою, що надалі буде зовсім інше кіно й зовсім інші підлітки травмовані жахливим досвідом свого дитинства, ніхто вже не повернеться в ті часи. Ми з посмішкою на обличчі згадуватимемо 10-ті роки XXI століття. В цьому і є головна принада життя, ніхто не знає, що буде далі, однак впевнено можна сказати - це буде цікава мандрівка й ми ще проживемо не один період історії за яким ностальгуватимуть наші діти та онуки, як і ми за далекими 80-ми роками минулого століття в США, за серіалом про дівчинку з чудернацькими здібностями, за клоуном що ховається в каналізації. За бойовиками 90-х, блокбастерами нульових й звічно ж що за хвилею "Нового українського кіно" 10-х
Profile picture for user kate.tryhub@gmail.com
Катерина Тригуб
Дуже чуттєвий, справжній, правдивий фільм. Талант режисерки та акторів передати все так, ніби це було зі мною. Справді було, бо тут зібрана квінтесенція усіх незграбних та прекрасних моментів зі старшої школи. Дякую за дві години цілющої рефлексії та атмосфери свого юнацтва!
Profile picture for user kokselenos@gmail.com
Олена Кіріченко
Може це той фільм, якого тобі бракувало )
Profile picture for user philimprove@gmail.com
Пилип Людина
неперевершено, чуттєво та натурально. ще й душотерапевтично. дякую!
Yevheniy Potupa
true story
Світлана Золотоголова
Дивне та приємне відчуття, ностальгія по власним шкільним дням, де було схоже та зовсім по-іншому одночасно. А ще сум за простим мирним життям..