Мої думки тихі
Мої думки тихі
4.7/5
4.726315
Average: 4.7 ( 285 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

My thoughts are silent

Antonio Lukich
2019 year
tragicomedy, carpathians
104 min
Original language
Ukrainian
Subtitles
English, Russian, German

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

Young sound engineer Vadim gets a simple yet important task – to record the voices of Transcarpathian animals. This job could be his only chance to permanently leave the "uncomfortable" Ukraine and go to attractive Canada. But things turn out tough since the main companion in the new job will be a a very special person – Vadim's mother.

Read in full
×
Film trailer «My thoughts are silent »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user vkrav4uk@ukr.net
Василь Кравчук
Чудова сучасна нова українська комедія зі справжнім українським гумором. Це вам не всілякі там "Скажені весілля" та тому подібні фільми любителів 95 кварталу.
Євгеній Кармазин
Нарешті!!! Перший крутий український фільм за скільки років. Дивився з неймовірною насолодою!
Oleksandr Mazur
Фільм дуже класний.Є і смішні ,і сумні моменти.Є епізоди для подумати,і для посміятися.Сцени з митницею та помадою дуже смішні та оригінальні.Як на мене,це один з найкращих фільмів,створених за часів Незалежної України.Рекомендовано до перегляду
Богдан Образ
У цьому фільмі прекрасно все. Ідея, ситуація, актори, локації, жарти, саундтрек. Суть комедії полягає у тому, що головний герой – молодий звукорежисер мріє переїхати працювати до Канади, а задля цього йому треба записати для відеогри звуки українських тварин, які начебто більш стражденні. Зокрема, йому треба записати унікальний звук птаха крижня метушливого, що водиться на Закарпатті. Головний герой вирушає на його пошуки, але його супроводжує...мама. Після перегляду фільму, я написав мамі повідомлення “Дякую! Я все одно тебе люблю!”
Profile picture for user panna85@ukr.net
Анна Проскурня
Можливо, ти знаєш, як буде. Можливо, ти чуєш, як важко. Можливо, щось скрутне відпустить. Та все ж буде дещо інакше. Вже завтра ти звідси поїдеш, А можеш і не повернутись. У шлях невідомості підеш, Щоб в кокон життя загорнутись. Не знаю, як хвіртку відкрити, Останній наш день зупинити, Пір’їнку дитинства зашити – У лоно свободи вступити. Всі цінні слова – невимовні, Немає ні «гірше», ні «краще». Та зовні – усе пречудово, Думки наші тихі, як завше…
Наталія Дорошенко
вже втретє переглядаю, такий прекрасний фільм, чіпляє!
Profile picture for user yaryna.kor@gmail.com
Yaryna Korotkevych
Найкращий український фільм за останні часи, а тим паче, що комедія! Гумор - добрий, "невдобний", але не примітивний, іронічний, і тонкий) Прекрасна гра акторів - тут усе круто!
Маленький Принц
прекрасний фільм
Profile picture for user scarabeus@i.ua
Сергій К
Хороше кіно!
Profile picture for user hudzovskyj@gmail.com
Ľubaś Guzowskij
Кумедне кіно, наповнене життєвими оказіями. Наші нащадки називатимут класиков.